Go to Top

U2297-5 Używana nalewaczka liniowa produkcji Vosko sp. z o.o. (PL)

Numer urządzenia: U2297-5

Używana nalewaczka liniowa produkcji Vosko sp. z o.o. (PL). Maszyna jest wyposażona w 4 dysze pracujące z czterema tłokami napędzanymi pneumatycznie. Każdy tłok ma wewnętrzną średnicę 60 mm x dl. 100 mm, co daje pojemność każdego tłoka około 280 cm3. Maszyna jest wyposażona w przenośnik taśmowy o szerokości 100 mm x roboczej długości 1760 mm. Taśma jest wykonana z tworzywa i ma regulowaną prędkość przesuwu przez falownik. Maszyna posiada panel sterowania. Doza jest ustawiana mechanicznie poprzez regulację skoku wszystkich czterech tłoków. Wraz z nalewaczką w zestawie jest mechaniczna zakręcarka butelek. Zakręcarka jest napędzana silnikiem el. 1.1 kW, 920 obr/min, 230-400V, 50 hz. Posiada swój przenośnik taśmowy o szerokości 100 mm x długość 2070 mm. Taśma pracuje z regulowaną prędkością. Zakręcarka nie posiada głowicy do zakręcania butelek. Obie maszyny są wykonane ze stali kwasoodpornej. Wymiary transportowe: nalewaczka – D 240 cm x S 85 cm x W 170 cm , zakręcarka – D 210 cm x S 90 cm x W 170 cm. Waga – około 1000 kg. Maszyny z roku 2006.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się