Go to Top

U2297-4 Używana tabletkarka rotacyjna produkcji HORN (Niemcy) typ DR23S

Numer urządzenia: U2297-4

Używana tabletkarka rotacyjna produkcji HORN (Niemcy) typ DR23S. Maszyna ma 23 gniazda, każde o średnicy 34 mm. Napęd silnikiem elektrycznym 4 kW, 1430 obr/min, 380 V, 50 hz, przez falownik. Maszyna posiada dwa zasypy produktu ze stali ko, każdy o pojemności 5 l, i jeden zsyp tabletek. Ciśnienie prasowania do 6 ton. Maksymalna średnica tabletki do 12 mm. Na maszynie zainstalowane stemple o średnicy 7 mm. Maszyna jest zamontowana w ramie ze stali ko, obłożona polerowanymi pokrywami, posiada lokalny panel sterowania.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się