Go to Top

U2297-3 Używana tabletkarka rotacyjna produkcji Manesty (Anglia) model DX4

Numer urządzenia: U2297-3

Używana tabletkarka rotacyjna produkcji Manesty (Anglia) model DX4. Maszyna posiada stół wyposażony w 15 gniazd i zrzut tabletek z jednej strony. Maksymalna średnica tabletki do 31.75 mm, przy maksymalnym wypełnieniu do 28.5 mm. Maszyna pracuje z siłą prasowania do 10 ton. Robocza wydajność w zakresie od 300 do 750 tabletek na minutę. Maszyna jest wyposażona w lej zasypowy proszku o pojemności 23 l. Maszyna jest napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 2.2 kW, 1500 obr/min. Wymiary transportowe: S 950 mm x G 1014 mm x W 1829 mm x waga 1000 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się