Go to Top

U2297-12 Używany młyn palcowy polskiej produkcji

Numer urządzenia: U2297-12

Używany młyn palcowy polskiej produkcji. Wykonanie ze stali węglowej. Palce wykonane ze stali ko. Stator ma średnicę 235 mm. Rotor ma średnicę 240 mm i jest napędzany przez przekładnię pasową silnikiem el. 4 kW, 2850 obr/min, 380 V, 50 hz. Robocze obroty do 6400 obr/min. Młyn jest wyposażony w lej zasypowy ze stali ko. Przednie drzwi komory mielenia są przykręcane na dwie śruby. Dolny wysyp. Młyn jest zamontowany na stole ze stali węglowej. Wymiary transportowe: 120 cm x 80 cm x 150 cm W.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się