Go to Top

U2296-4 Używany młyn rozcierający produkcji Pallmann (Niemcy) model REF L18

Numer urządzenia: U2296-4

Używany młyn rozcierający produkcji Pallmann (Niemcy) model REF L18. Młyn ma średnicę mielników 180 mm. Komora mielenia jest wyposażona w dwa pierścienie trące i pięcioramienny rotor pracujący z obrotami 5500 i 11000 obr/min. Rotor jest napędzany silnikiem el. 3.2/2.6 kW, 2920/1450 obr/min, 400/220 V, 50 hz. Produkt jest podawany podajnikiem wibracyjnym AEG o regulowanej częstotliwości wibracji. W otworze zasypowym jest również zamontowane przyłącze do podawania cieczy do komory. Centralny dolny rozładunek. Młyn jest wyposażony w panel sterowania i filtr pyłowy. Zamontowany na ramie ze stali węglowej. W wyposażeniu schematy elektryczne i części dodatkowe – rotory i mielniki.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się