Go to Top

U2296-3 Używane sito jednopokładowe sito wibracyjne produkcji Vibrowest (Włochy) typ MR60C88PC

Numer urządzenia: U2296-3

Używane sito jednopokładowe sito wibracyjne produkcji Vibrowest (Włochy) typ MR60C88PC. Pokład ma średnicę 1440 mm i jest wyposażony w dolną siatkę, co daje możliwość zastosowania gumowych kulek lub cylindrów do oczyszczania siatki. Robocza średnica sita 1380 mm. Maszyna jest wykonana ze stali węglowej. Siatki są wykonane ze stali ko. Górne podawanie o średnicy 245 mm. Dwa wysypy, każdy o średnicy 245 mm. Maszyna jest napędzana silnikiem elektrycznym 1.85 kW, 1400 obr/min, 230/400 V, 50 hz. Maszyna jest zamontowana na podeście ze stali węglowej. W zestawie 3 siatki. Rok produkcji 2006.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się