Go to Top

U2295-2 Używany młyn nożowy ze stali węglowej produkcji Dreher Gmbh&Co (Niemcy) typ S26/41

Numer urządzenia: U2295-2

Używany młyn nożowy ze stali węglowej produkcji Dreher Gmbh&Co (Niemcy) typ S26/41. Młyn ma otwór zasypowy o wymiarach 41.5 cm x 49 cm. Komora mielenia ma wewnętrzne wymiary: szerokość 410 mm x średnica 260 mm. Rotor jest typu pełnego i jest napędzany przez przekładnię pasową silnikiem el. 11 kW, 1440 obr/min, 380/660 V, 50 hz. Rotor jest wyposażony w trzy noże i pracuje z obrotami około 557 obr/min. Na ścianach komory mielenia są zamontowane dwa noże stacjonarne. Poniżej jest zamontowane sito. Rozładunek dolny do prostopadłościennego pojemnika, zamontowanego pod komorą mielenia. Młyn posiada lokalny panel sterowania. Wymiary transportowe: szerokość 90 cm x długość 120 cm x wysokość 210 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się