Go to Top

U2294-2 Używany mieszalnik homogenizujący w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Fryma model VME 100

Numer urządzenia: U2294-2

Używany mieszalnik homogenizujący w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Fryma model VME 100. Mieszalnik posiada jedną kadź wyposażoną w płaszcz grzewczy. Wewnętrzne wymiary kadzi 640 mm x głębokość 500 mm. Robocza pojemność do 100 l. Kadź posiada dolny centralny otwór spustowy.Płaszcz grzewczy jest wykonany ze stali węglowej, zaś kadź jest zamontowana na czterech nogach ze stali węglowej. Główny mieszalnik jest wyposażony w mieszadło homogenizujące – dysk zębaty, napędzane bezpośrednio silnikiem 4 kW, 1420 obr/min, 380 V, 50 hz. Posiada również mieszadło kotwicowe z obcierakami ścian, napędzane silnikiem 0.75 kW, 1400 obr/min, 220/380 V, 50 hz. Robocze obroty mieszadła do 22 obr/min. W zestawie jest też napęd do młynka koloidalnego – silnik 4 kW, 2890 obr/min, 380 V, 50 hz, ale brak części mielących. Mieszalnik posiada agregat hydrauliczny do unoszenia i opuszczania mieszadeł oraz lokalny panel sterowania.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się