Go to Top

U2294-1 Używany mieszalnik homogenizujący produkcji Fryma model VM 120

Numer urządzenia: U2294-1

Używany mieszalnik homogenizujący produkcji Fryma model VM 120. Mieszalnik ma dwie kadzie do mieszania, każda o wewnętrznej średnicy 640 mm x głębokość 540 mm. Robocza pojemność do 120 l. Obie kadzie mają dolny rozładunek i płaszcze grzewcze wykonane ze stali węglowej. Każda z kadzi jest zamontowana na czterech nogach ze stali węglowej. Jedna z kadzi ma od góry zamontowane mieszadło kotwicowe z obcierakami ścian, napędzane silnikiem el. 1.5 kW, 1420 obr/min, 380 V, 50 hz. Robocze obroty mieszadła 44 obr/min. Kontrukcja nośna wykonana ze stali węglowej, części kontaktowe ze stali ko. Głowny mieszalnik jest wyposażony w mieszadło homogenizujące – dysk zębaty, napędzane bezpośrednio silnikiem el. 4 kW, 1445 obr/min, 380 V, 50 hz. Drugie mieszadło to kotwica, wyposażona w obcieraki ścian. Napędzana silnikiem elektrycznym 1.5 kW, 1400 obr/min, 220/380V, 50 hz. Robocze obroty mieszadła do 40 obr/min. Mieszalnik jest wyposażony w agregat hydrauliczny do unoszenia i obniżania mieszadeł oraz lokany panel sterowania.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się