Go to Top

U2293-1 Używany poziomy młyn młotkowy w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko, produkcji Pallmann (Niemcy). Typ PHM 600-350

Numer urządzenia: U2293-1

Używany poziomy młyn młotkowy w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko, produkcji Pallmann (Niemcy). Typ PHM 600-350. Młyn ma wewnętrzne wymiary komory mielenia D 600 mm x S 350 mm. Górny część komory mielenia jest unoszona ręcznie. Rozładunek dolny, przez sito. Górna pokrywa komory mielenia jest wyposażona w statyczny nóż/tarkę do rozcierania produktu. Rotor młyna ma średnicę 500 mm x szerokość 345 mm. Na rotorze są 24 rzędy młotków, każdy rząd mieści 4 młotki. W sumie młyn posiada 96 młotków. Rotor i młotki są wykonane ze stali nierdzewnej. Rotor jest napędzany przez przekładnie pasową silnikiem el. 75 kW, 2975 obr/min, 380/660 V, 50 hz. Podawanie produktu boczne. Zasyp ma wymiary 350 mm x 265 mm. Produkt jest przenoszony do komory mielenia trzema ślimakami. Ślimaki są napedzane silnikiem el. 0.55 kW, 2800 obr/min, 220/380V, 50 hz przez przekładnię z ręczną regulacją obrotów. Młyn jest wyposażony w szafę elektryczną, osłonę pasków klinowych i zestaw sit (6 szt.).
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się