Go to Top

U2292-8 Używany pionowy zbiornik ze stali ko produkcji Nikron B.V. (Holandia) o całkowitej pojemności 200 l

Numer urządzenia: U2292-8

Używany pionowy zbiornik ze stali ko produkcji Nikron B.V. (Holandia) o całkowitej pojemności 200 l. Wewnętrzna średnica 585 mm x długość prostej linii ściany 700 mm. Wewnętrzna średnica górnego kołnierza 450 mm. Góra zbiornika jest wyposażona w pokrywę ze stali ko, przymocowaną do ramienia i wału. Pokrywa była unoszona pneumatycznie, ale obecnie brak siłowników. W centrum pokrywy jest zamontowany wał mieszadła, brak napędu. Pokrywa jest mocowana do zbiornika na 8 klamer ze stali ko. Zbiornik nie posiada dolnego spustu. Ściany boczne są obłożone izolacją i blachą ko. W górnej części znajduje się wężownica grzewcza przeznaczona do pracy na ciśnieniu do 2.5 bar. Zbiornik może pracować na ciśnieniu -1 bar. Całość zamontowana na przejezdnej platformie.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się