Go to Top

U2292-6 Używane mieszadło w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Ytron typu Y-Jet stream, model 11-4.2/G8-IV

Numer urządzenia: U2292-6

Używane mieszadło w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Ytron typu Y-Jet stream, model 11-4.2/G8-IV. Wał ma średnicę 40 mm x roboczą długość 1100 mm. Głowica mieszająca składa się z trzech łopat o średnicy 140 mm, pracujących wewnątrz klatki o wewnętrznej średnicy 200 mm x długość 190 mm. Klatka jest wyposażona w trzy przegrody. Mieszadło jest napędzane bezpośrednio silnikiem el. dwuprędkościowym 11/9 kW, 2920/1455 rpm, 220 V, 50 hz. Mieszadło jest zamontowane na półokrągłej platformie ze stali ko o wymiarach – średnica 109 cm x szerokość 69 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się