Go to Top

U2292-5 Używany mieszalnik w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko 560 l

Numer urządzenia: U2292-5

Używany mieszalnik w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko. Całkowita pojemność komory mieszania 560 l. Pojemność robocza 280 l. Komora mieszania jest w kształcie sześcianu i ma wewnętrzne wymiary: 825 mm x 825 mm x 825 mm. Jedna ze ścian jest przykręcana w celu opróżniania/napełniania komory. Maszyna jest napędzana silnikiem elektrycznym przez przekładnię. Jest również możliwość ręcznego pozycjonowania komory mieszania. Maszyna jest zamontowana na podestach ze stali węglowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się