Go to Top

U2292-4 Używane mieszadło łopatowe w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko

Numer urządzenia: U2292-4

Używane mieszadło łopatowe w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko. Wał mieszadła ma średnicę 80 mm i całkowitą długość 219 cm od kołnierza montażowego. Robocza długość wału to 200 cm, wał jest skręcany na 6 śrub. Mieszadło ma trzy łopaty przykręcane do wału. Średnica łopat to 95 cm. Mieszadło jest napędzane przez przekładnię pasową silnikiem el. 11 kW, 1450 obr/min, 220/380 V, 50 hz, wykonanie EE x d II BT4. Ręczna regulacja obrotów mieszadła przez rozsuw kół pasowych. Kołnierz montażowy ma średnicę 510 mm i posiada 16 otworów, każdy o średnicy 20 mm. Otwory są zlokalizowane w odległości 470 mm od środka kołnierza. Wał posiada mechaniczne uszczelnienie na kołnierzu.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się