Go to Top

U2292-2 Używany mieszalnik lemieszowy w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Lodige typ FKM 300DK

Numer urządzenia: U2292-2

Używany mieszalnik lemieszowy w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji Lodige typ FKM 300DK. Instalacja składa się z dwóch mieszalników. Górny mieszalnik ma pojemność całkowitą 300 l i jest wyposażony w płaszcz grzewczy wraz z izolacją termiczną, obłożoną blachą ze stali węglowej. Wał mieszalnika jest napędzany silnikiem 16 kW, 1410 obr/min, 380V, 50 hz. Robocze obroty wału do 205 obr/min. Górny mikser jest także wyposażony w mieszadło intensywne (chopper) napedzane silnikiem 4.5 kW, 2860 obr/min, 220/380V, 50 hz. Brak głowicy mieszadła intensywnego. Górne podawanie produktu, wysyp przy ścianie frontowej do dolnego mieszalnika, przez zawór otwierany ręcznie. Dolny mieszalnik ma pojemność 280 l i jest wyposażony w płaszcz grzewczy. Wał mieszający jest wyposażony w łopaty i jest napędzany silnikiem 6 kW. Robocze obroty do 140 obr/min. Wysyp dolny przy ścianie frontowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się