Go to Top

U2291-3 Używany, pionowy zbiornik mieszający o całkowitej pojemności 1060 l

Numer urządzenia: U2291-3

Używany, pionowy zbiornik mieszający o całkowitej pojemności 1060 l. Zbiornik ma płaskie, skośne dno. Otwór spustowy przy ścianie bocznej, wyposażony w ręcznie otwierany zawór. Wewnętrzna średnica 1210 mm x prosta linia ściany bocznej 1010 mm (dłuższa) i 840 mm (krótsza). Górna pokrywa zamontowana na klamry, posiada właz inspekcyjny o średnicy 430 mm, wyposażony w przykręcaną pokrywę. Zbiornik posiada mieszadło łopatowe napędzane silnikiem el. 153 W, 2808 obr/min, 230 V, 50 hz, przez reduktor. Robocze obroty 23 obr/min. Zbiornik jest zamontowany na 4 nogach ze stali ko. Wymiary transportowe: D 160 cm x S 130 cm x W 160 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się