Go to Top

U2291-2 Używany pionowy młynek młotkowy produkcji Ismar Maschinenbau Gmbh, typ Junior 4

Numer urządzenia: U2291-2

Używany pionowy młynek młotkowy produkcji Ismar Maschinenbau Gmbh, typ Junior 4. Młyn jest napędzany bezpośrednio silnikiem elektrycznym 3.7 kW, 2860 obr/min, 220/380V, 50 hz. Komora mielenia ma wewnętrzną średnicę 310 mm. Rotor posiada 6 rzędów x 5 młotków w każdym. Rotor i młotki są wykonane ze stali węglowej. Korpus młyna jest wykonany ze stali ko. Zasyp ma wewnętrzną średnicę 165 mm. Otwór wysypowy jest w dolnej części ściany bocznej i ma wymiary 285 mm x 80 mm. Młyn jest zamontowany na trzech nogacz ze stali ko i jest wyposażony w lokalny panel sterowania. Wymiary transportowe: szerokość 90 cm x głębokość 77 cm x wysokość 155 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się