Go to Top

U2287-1 Używany laboratoryjny mieszalnik planetarny wykonany ze stali kwasoodpornej przez Drais model FH-1,5

Numer urządzenia: U2287-1

Używany laboratoryjny mieszalnik planetarny wykonany ze stali kwasoodpornej przez Drais model FH-1,5. Urządzenie napędzane jest przez przekładnię silnikiem elektrycznym o mocy 0,25 kW, 220/380 V, 50 Hz. Na wyposażeniu są dwie kadzie z płaszczem. Pojemność kadzi wynosi 1,6 l, ciśnienie robocze do -1,0 bar, temperatura robocza do 151 C. Pojemność płaszcza wynosi 0,5 l, ciśnienie robocze do 4,0 bar. Do urządzenia dołączona jest dokumentacja techniczna. Wyprodukowano w 1982 roku.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się