Go to Top

U2286 Mało używana, laboratoryjna suszarnia rozpyłowa produkcji Buchi (Szwajcaria) typ B-191

Numer urządzenia: U2286

Mało używana, laboratoryjna suszarnia rozpyłowa produkcji Buchi (Szwajcaria) typ B-191. Robocze odparowanie wody do 1.5 l/godz. Maksymalna temperatura powietrza suszącego do 220C. Maksymalny przepływ powietrza do 35 m3/godz. Parametry sprężonego powietrza na dyszy rozpylającej: ciśnienie w zakresie 5 do 8 bar, zapotrzebowanie 800 Nl/godz. Suszarnia jest wyposażona w dyszę rozpylającą z opcją chłodzenia wodnego. Komora suszarni i części kontaktowe wykonane ze szkła. Zapotrzebowanie mocy 2.9 kW, 14 A. Suszarnia jest wyposażona w pompkę perystaltyczną podającą ciecz na dyszę, filtr powietrza wlotowego i filtr powietrza wylotowego. Posiada dokumentację techniczną. Wymiary transportowe: 500 mm x 1000 mm x 600 mm x waga 60 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się