Go to Top

U2284 Używany mieszalnik łopatowy do pracy ciągłej ze stali kwasoodpornej produkcji Gloucester Material Handling Ltd (Anglia)

Numer urządzenia: U2284

Używany mieszalnik łopatowy do pracy ciągłej ze stali kwasoodpornej produkcji Gloucester Material Handling Ltd (Anglia). Całkowita pojemność komory mieszania 2700 l. Wewnętrzne wymiary: średnica 1100 mm x długość 2840 mm. Górny otwór zasypowy ma wymiary: 300 mm x 300 mm. Dolny, przedni otwór rozładunkowy ma wymiary 300 mm x 440 mm. Mieszalnik posiada wał ze stali ko, wyposażony w przyspawane łopaty (21 sztuk). Ściana frontowa i tylna walczaka są przykręcane. Ściana frontowa jest wyposażona w mechaniczne uszczelnienie wału. Ściana tylna posiada standardowe uszczelnienie – sznurowe. Mieszalnik pracował napędzany silnikiem 55 kW, 1500 obr/min – obecnie silnik nie jest w zestawie. Mieszalnik posiada dwie przekładnie i nowe uszczelnienie mechaniczne. Brak panelu sterowania. W zestawie rysunki techniczne mieszalnika i wału. Maszyna pracowała w przemyśle spożywczym z wydajnością w zakresie od 8 do 12 ton/godz. Mieszalnik jest montowany na 6 nogach ze stali ko.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się