Go to Top

U2283-5 Używana pół-automatyczna nalewaczka tłokowa do cieczy, wyposażona w 4 tłoki i 4 dysze

Numer urządzenia: U2283-5

Używana pół-automatyczna nalewaczka tłokowa do cieczy, wyposażona w 4 tłoki i 4 dysze. Każdy tłok ma całkowitą pojemność 1100 ml. Doza regulowana poprzez ustawienie skoku tłoka. Części kontaktowe wykonane ze stali ko. Tłoki są sterowane pneumatycznie. Nalewarka pracuje w trybie: cztery tłoki napełniają pojemniki, cztery tłoki są napełniane cieczą. Brak pedałów do sterowania tłokami. Wymiary transportowe: S 72 cm x G 64 cm x W 164 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się