Go to Top

U2283-3 Używana nalewaczka pół-automatyczna w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko, produkcji Steca (PL) typ RP-6-2

Numer urządzenia: U2283-3

Używana nalewaczka pół-automatyczna w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko, produkcji Steca (PL) typ RP-6-2. Nalewaczka typu próżniowo-przelewowego, posiada dwie dysze i zbiornik buforowy ze stali ko o pojemności 60 l. Ciecz z przelewu jest wracana do systemu pompą membranową napędzaną pneumatycznie. Wydajność do 1500 opakowań/godz. w zależności od pojemności. Nalewaczka pracowała na napełnianiu plastikowych kontenerów o pojemności 5 l. Wymiary transportowe: S 123 cm x G 100 cm x W 150 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się