Go to Top

U2281-2 Używany młyn uniwersalny ze stali węglowej o średnicy tarczy mielącej 335 mm

Numer urządzenia: U2281-2

Używany młyn uniwersalny ze stali węglowej o średnicy tarczy mielącej 335 mm. Płyta statora ma średnicę 290 mm i jest przykręcana na dwie śruby. Wewnątrz komory mielącej jest zamontowany wkład z siatką o zewnętrznej średnicy 400 mm. Rotor jest napędzany bezpośrednio silnikiem elektrycznym 15 kW, 2980 obr/min, 220/380V, 50 hz. Zasyp poprzez lej ze stali węglowej o wymiarach 220 mm x 275 mm. Wlot do komory mielenia ma średnicę 130 mm. Rozładunek dolny. Otwór odpylania ma średnicę 165 mm. Młyn jest zamontowany na ramie ze stali węglowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się