Go to Top

U2281-1 Używany pionowy młyn z korundowymi płytami mielącymi

Numer urządzenia: U2281-1

Używany pionowy młyn z korundowymi płytami mielącymi. Robocza średnica płyt 250 mm. Rotor jest napędzany przez przekładnię pasową silnikiem elektrycznym 11 kW, 2930 obr/min, 380V, 50 hz. Szczelina między płytami jest regulowana ręcznie. Komora mielenia jest wykonana ze stali ko i jest wyposażona w płaszcz chłodzący. Młyn posiada stożkowy lej do podawania produktu i rynnę rozładunkową. Części kontaktowe wykonane ze stali ko. W zestawie znajdują się 2 zestawy korundowych płyt mielących. Maszyna pracowała w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się