Go to Top

U2279-1 Używany poziomy zbiornik magazynowy ze stali kwasoodpornej o pojemności 10000 l

Numer urządzenia: U2279-1

Używany poziomy zbiornik magazynowy ze stali kwasoodpornej o pojemności 10000 l. Produkcji polskiej, typ FK100. Wewnętrzne wymiary zbiornika: średnica 2140 mm x długość 3500 mm. Ściany ocieplone i obłożone blachą kwasoodporną. Właz inspekcyjny w ścianie frontowej o wymiarach 500 mm x 400 mm. Od góry zamontowane mieszadło łopatowe, napędzane przez przekładnię silnikiem el. o mocy 1.1 kW. Wymiary transportowe: S 2140 mm x D 3550 mm x W 2660 mm. Zbiornik jest zamontowany na 6 nogach ze stali ko. Posiada klapę włazu. Ostatnio pracował na mleku.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się