Go to Top

U2277-1 Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali ko, produkcji Leushuis Projects & Engineering (Holandia) o całkowitej pojemności 240 l i roboczej pojemności 200 l

Numer urządzenia: U2277-1

Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali ko, produkcji Leushuis Projects & Engineering (Holandia) o całkowitej pojemności 240 l i roboczej pojemności 200 l. Zbiornik jest wykonany ze stali ko AISI 316L. Wewnętrzna średnica 745 mm x długość prostej linii ściany 550 mm. Dennica lekko stożkowa, z centralnym otworem spustowym, wyposażonym w zawór sterowany pneumatycznie i ręcznie. Dennica i ściany boczne są obłożone izolacją termiczną i blachą ze stali ko. Zbiornik jest wyposażony w zamontowane na bocznych ścianach – grzałkę elektryczną i czujniki poziomu. Posiada także czujnik poziomu i czujnik temperatury zamontowane w dennicy. Zbiornik jest wyposażony w mieszadło turbinowe, dwupoziomowe, produkcji Typhoon B.V., napędzane silnikiem elektrycznym 1.5 kW, 1420 obr/min, 220/380V, 50 hz. Właz inspekcyjny ma średnicę 200 mm i jest wyposażony w przykręcaną pokrywę. Zbiornik jest zamontowany na trzech nogach ze stali ko. Ostatnio pracował w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się