Go to Top

U2274-2 Mało używany młyn do tworzyw sztucznych produkcji Getecha (Niemcy) model GRS 300-A3.3.3

Numer urządzenia: U2274-2

Mało używany młyn do tworzyw sztucznych produkcji Getecha (Niemcy) model GRS 300-A3.3.3. Młyn ma wewnętrzną średnicę komory mielącej 300 mm. Rotor jest wyposażony w 10 przykręconych noży o długości 125 mm i jeden górny rozbijacz zamontowany osiowo. W komorze mielenia, na ścianach są zamontowane dwa noże statyczne. Rotor jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 5.5 kW, 960 obr/min, 400 V, 50 hz. Robocze obroty do 230 obr/min. Rozmiary zasypu: 450 mm x 335 mm. Dolny rozładunek poprzez sito, wyposażony w przyłącze do transportu pneumatycznego. Młyn jest zamontowany na przejezdnej ramie ze stali węglowej. Maszyna z roku 2012. Wymiary transportowe: D 160 mm x S 90 cm x W 93 cm x waga 500 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się