Go to Top

U2273 Używany pionowy zbiornik magazynowy ze stali ko o całkowitej pojemności 513 l

Numer urządzenia: U2273

Używany pionowy zbiornik magazynowy ze stali ko o całkowitej pojemności 513 l. Zbiornik ma wewnętrzną średnicę 800 mm x długość prostej ściany 1000 mm. Wnętrze zbiornika jest przeznaczone do pracy na ciśnieniu atmosferycznym i zakresie temperatur od 0 do 90C. Zbiornik jest wyposażony w wężownicę na ścianach bocznych przeznaczoną do pracy na ciśnieniu do 6 bar i temperaturze w zakresie od 0 do 90C. Robocza pojemność wężownicy 12 l. Dolna dennica elipsoidalna, spawana, z centralnym otworem spustowym. Górna dennica elipsoidalna, spawana, wyposażona w właz inspekcyjny o średnicy 420 mm, wyposażona w przykręcaną pokrywę. Zbiornik posiada miejsce do zamontowania mieszadła. Zamontowany na trzech nogach ze stali ko. Całość wykonana ze stali ko AISI 316L.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się