Go to Top

U2271-9 Używany młynek ujednolicający/młotkowy produkcji Fitzmill (USA) model DAS06 w wykonaniu ze stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: U2271-9

Używany młynek ujednolicający/młotkowy produkcji Fitzmill (USA) model DAS06 w wykonaniu ze stali kwasoodpornej. Młyn posiada komorę mielącą o wymiarach wewnętrznych: S 155 mm x D 290 mm. W komorze jest zamontowany wał obrotowy ze stali ko, o roboczej szerokości 130 mm, wyposażony w 16 noży/młotków zamontowanych na sztywno. Wał jest napędzany przez przekładnię pasową silnikiem elektrycznym o mocy 5.5 kW/7.5 KM, 1455 obr/min, 380 V, 50 hz, w wykonaniu Ex. Młyn jest wyposażony w lej zasypowy ze stali kwasoodpornej o wymiarach otworu wlotowego: S 145 mm x W 105 mm. Dolny wysyp produktu. Maszyna jest zamontowana na mobilnej ramie ze stali kwasoodpornej i jest wyposażona w hermetyczną skrzynkę elektryczną w wykonaniu Ex.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się