Go to Top

U2271-6 Używany ujednolicający młyn młotkowy Apex (Anglia) w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko

Numer urządzenia: U2271-6

Używany ujednolicający młyn młotkowy Apex (Anglia) w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko. Młyn posiada komorę mielenia wyposażoną w ściany boczne i górną pokrywę obłożone płaszczem chłodzącym. Wewnętrzne wymiary komory: szerokość 157 mm x d 286 mm. W dolnej części komory jest zamontowana wymienna siatka. Wał młyna posiada 16 ruchomych młotków i jest napędzany przez przekładnię pasową silnikiem el. 5.5 kW, 2900 obr/min, 220/380V, 50 hz. Młyn jest wyposażony w lej zasypowy ze stali ko. Wymiary zasypu: 410 mm x 660 mm. Produkt jest przenoszony do komory mielącej ślimakiem o średnicy 70 mm, napędzanym łańcuchem przez silnik el. 0.12 kW, 1370 obr/min, 220/380V, 50 hz. Młyn jest zamontowany na stalowym, przejezdnym podeście.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się