Go to Top

U2271-3 Używany mieszalnik obrotowy typu „V” produkcji Pressindustria (Włochy)

Numer urządzenia: U2271-3

Używany mieszalnik obrotowy typu „V” produkcji Pressindustria (Włochy). Wykonanie części kontaktowych ze stali kwasoodpornej. Całkowita pojemność komory mieszania 2100 l. Pojemność robocza ok. 1000 l. Komora ma dwa zasypy, każdy o średnicy 495 mm i jest wyposażony w przykręcane pokrywy. Dolny, centralny otwór spustowy ma średnicę 245 mm i jest wyposażony w ręcznie otwierany zawór motylkowy. Komora mieszania jest zamontowana na ramie ze stali węglowej i jest napędzane przez silnik el. 5.5 kW, 1440 obr/min, 380V, 50 hz i reduktor dający obroty wyjściowe 80 obr/min. Robocze obroty: do ustalenia – przekładnia łańcuchowa.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się