Go to Top

U2271-2 Używany reaktor emaliowany produkcji De Dietrich (Francja) typ BE 4000

Numer urządzenia: U2271-2

Używany reaktor emaliowany produkcji De Dietrich (Francja) typ BE 4000. Całkowita pojemność zbiornika 5335 l, pojemność robocza 4000 l. Reaktor jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu w zakresie -1 do 6 bar, przy temperaturze w zakresie -25 do 200C. Płaszcz grzewczy ma pojemność 600 l i jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu w zakresie od -1 do 6 bar i temperaturze -25/200C. Reaktor jest wyposażony w emaliowane mieszadło turbinowe, napędzane przez przekładnię silnikiem el. 7.5 kW, 1450 obr/min, 230/400V, 50 hz. Robocze obroty mieszadła do 97 obr/min. Reaktor posiada centralny dolny otwór spustowy. Jest zamontowany na 4 nogach ze stali węglowej. Dokumentacja techniczna dostępna wraz z maszyną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się