Go to Top

U2270-9 Używana półautomatyczna pakowaczka substancji sypkich w worki

Numer urządzenia: U2270-9

Używana półautomatyczna pakowaczka substancji sypkich w worki. Maszyna jest wyposażona w podajnik ślimakowy ze stali kwasoodpornej typ „O” o średnicy 130 mm x długość 255 cm. Ślimak jest napędzany przez przekładnię silnikiem elektrycznym o mocy 2.2 kW, 1440 obr/min, 400 V, 50 hz. Robocze obroty ślimaka do 196 obr/min. Otwór zasypowy ma wymiary: 260 mm x 160 mm. Lej zasypowy ma zewnętrzne wymiary 550 mm x 550 mm. Główny ślimak podaje substancje sypkie do mniejszego – ślimaka dozującego, o średnicy 75 mm x robocza długość 550 mm. Ślimak dozujący jest napędzany przez przekładnię silnikiem elektrycznym o mocy 0.37 kW, 1360 obr/min, 380/420V, 50 hz. Robocze obroty ślimaka dozującego do 24 obr/min. Maszyna jest wyposażona w głowicę do napełniania worków, która składa się z zaworu sterowanego pneumatycznie. Zawór jest zamontowany na dwóch tensometrach i jest wyposażony w pneumatycznie sterowany uchwyt do mocowania worków. Wysyp znajduje się na wysokości 93 cm od powierzchni gruntu. Maszyna posiada panel sterowania, którym steruje się prędkościami obrotowymi ślimaków. Doza jest odmierzana grawimetrycznie i może być ustawiana w oprogramowaniu. Maksymalna doza do 25 kg. Maszyna jest zamontowana na ramie ze stali kwasoodpornej. Wymiary transportowe: D 330 cm x S 70 cm x W 220 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się