Go to Top

U2270-7 Używany przejezdny mieszalnik ze stali ko do substancji sypkich produkcji SAGA / SGM Srl (Włochy) typ Jolly 1200

Numer urządzenia: U2270-7

Używany przejezdny mieszalnik ze stali ko do substancji sypkich produkcji SAGA / SGM Srl (Włochy) typ Jolly 1200. Mieszalnik jest wyposażony w ślimak o średnicy 170 mm i długości 2330 mm. Komora ma pojemność całkowitą 1200 l a roboczą około 800 l. Napęd ślimaka przez przekładnię pasową silnikiem elektrycznym o mocy 5.5 kW, 960 obr/min, 220/380 V, 50 hz. Otwór zasypowy ma wymiary 170 mm x 150 mm. Blisko od otworu zasypowego są zainstalowane dwa rozbrylacze/czopery, każdy napędzany bezpośrednio silnikiem 1.1 kW, 2770 obr/min, 220/380V, 50 hz. Otwór wysypowy ma średnicę 180 mm i znajduje się na wysokości 900 mm od poziomu gruntu. W trybie pracy można go unieść mechanicznym podnoszeniem do poziomu 1320 mm od poziomu gruntu. Wysyp jest wyposażony w separator magnetyczny. Maszyna jest zamontowana na przejezdnej ramie ze stali kwasoodpornej. Górne pokrywy są otwierane ręcznie. Wymiary transportowe: D 295 cm x S 185 cm x W 220 cm. Ostatnio pracował w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się