Go to Top

U2270-6 Używany mieszalnik do granulowania substancji sypkich o całkowitej pojemności komory mieszania 1000 l

Numer urządzenia: U2270-6

Używany mieszalnik do granulowania substancji sypkich o całkowitej pojemności komory mieszania 1000 l. Wewnętrzne wymiary: średnica 1470 mm x głębokość 580 mm. Mieszalnik jest wyposażony w cztero-ramienne mieszadło pracujące przy dennicy komory mieszania. Napęd od dołu przez przekładnię silnikiem elektrycznym o mocy 34/25 kW, 1470/730 obr/min, 400 V, 50 Hz. Robocze obroty mieszadła: 125/62 obr/min przy 3840/2596 Nm. Mieszalnik jest także wyposażony w mieszadło intensywne (czoper) napędzany bezpośrednio silnikiem 7.5/6 kW, 2900/1450 obr/min, 400 V, 50 hz. Wysyp w dolnej części ściany bocznej, wyposażony w zawór spustowy, sterowany pneumatycznie. Średnica wysypu 200 mm. Górna pokrywa jest opuszczana/podnoszona siłownikiem pneumatycznym. Zasyp od góry otworem o średnicy 300 mm, zamykane przykręcaną pokrywą. Maszyna jest wyposażona w szafę elektryczną i panel sterowania. Całość zamontowana na ramie ze stali kwasoodpornej. Wymiary transportowe: D 210 cm x S 185 cm x W 220 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się