Go to Top

U2270-5 Używany mieszalnik lemieszowy ze stali kwasoodpornej o całkowitej pojemności 300 l

Numer urządzenia: U2270-5

Używany mieszalnik lemieszowy ze stali kwasoodpornej o całkowitej pojemności 300 l. Robocza pojemność w zakresie 90-210 l. Komora mieszania ma wewnętrzne wymiary: średnicę 640 mm x dl. 1000 mm. Mieszalnik posiada wał ze stali kwasoodpornej, wyposażony w 6 przykręcanych lemieszy. Wał jest napędzany przez przekładnię pasową silnikiem elektrycznym o mocy 7.5 kW, 960 obr/min, 380 V, 50 hz. Górny zasyp ma wymiary 560 mm x 310 mm i posiada ręcznie unoszoną pokrywę. Centralny dolny otwór spustowy ma wymiary 160 mm x 120 mm i jest wyposażony w ręcznie otwierany zawór. Mieszalnik jest zamontowany na ramie ze stali kwasoodpornej. Wymiary transportowe: D 170 cm x S 110 cm x W 160 cm. Ostatnio pracował w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się