Go to Top

U2270-4 Używany mieszalnik wstęgowy w wykonaniu części kontaktowych z produktem ze stali ko o pojemności całkowitej 650 l

Numer urządzenia: U2270-4

Używany mieszalnik wstęgowy w wykonaniu części kontaktowych z produktem ze stali ko. Całkowita pojemność komory 650 l, pojemność robocza około 450 l. Komora mieszania ma wewnetrzne wymiary: S 700 mm x D 1250 mm x G 830 mm. Mieszalnik ma pojedyńczy wał wyposażony w przyspawane i przykręcane dwie wstęgi. Wał jest napędzany silnikiem elektrycznym dwu prędkościowym o mocy 15/10.5 kW, 1450/725 obr/min, 380V, 50 hz i przez przekładnię o redukcji 14.74. Wewnętrzna wstęga jest zamontowana w promieniu 160 mm od wału, zaś zewnętrzna w promieniu 290 mm od wału. Górna pokrywa posiada otwór zasypowy o średnicy 145 mm i jest unoszona ręcznie. Mieszalnik ma centralny dolny spust o średnicy 150 mm z zaworem otwieranym ręcznie. Mieszalnik ma miejsce na zamontowanie dwóch mieszadeł intensywnych (czoperów). Brak mieszadeł. Mieszalnik jest wyposażony w panel sterowania. Maszyna jest zamontowana na dwóch podporach ze stali węglowej. Wymiary transportowe: D 190 cm x S 110 cm x W 236 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się