Go to Top

U2270-3 Używany mieszalnik wstęgowy w wykonaniu części kontaktowych ze stali kwasoodpornej o pojemności całkowitej 2600 l

Numer urządzenia: U2270-3

Używany mieszalnik wstęgowy w wykonaniu części kontaktowych ze stali kwasoodpornej. Całkowita pojemność 2600 l. Pojemność robocza ok. 1800 l. Komora mieszania ma wewnetrzne wymiary: S 925 mm x D 3145 mm x G 1000 mm. Mieszalnik posiada pojedynczy wał z naspawaną przerywaną wstęgą. Wał jest napędzany przez przekładnię Radicon silnikiem elektrycznym o mocy ok 18 kW. Górne pokrywy przykręcane. Mieszalnik posiada centralny górny zasyp o średnicy 200 mm. Centralny dolny otwór rozładunkowy ma wymiary 200 mm x 250 mm i jest wyposażony w zawór sterowany pneumatycznie. Mieszalnik jest zamontowany na ramie ze stali węglowej. Wymiary transportowe: S 120 cm x D 390 cm x W 250 cm. Ostatnio pracował w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się