Go to Top

U2270-2 Używany mieszalnik wstęgowy ze stali kwasoodpornej produkcji Morton (Szkocja) typ 40/10 o całkowitej pojemności komory mieszania 3600 l

Numer urządzenia: U2270-2

Używany mieszalnik wstęgowy ze stali kwasoodpornej produkcji Morton (Szkocja) typ 40/10 o całkowitej pojemności komory mieszania 3600 l. Robocza pojemność około 2800 l. Wymiary wewnętrzne: szerokość 1020 mm x długość 3048 mm x głębokość 1250 mm. Mieszalnik posiada pojedynczy wał, wyposażony w dwie przyspawane wstęgi. Wstęga zewnętrzna pracuje w dystansie 420 mm od wału, wstęga wewnętrzna – 220 mm. Wał jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 30 kW, 1470 obr/min, 380 V, 50 hz. Mieszalnik ma górne osłony przykręcane. Centralny, górny otwór zasypowy ma średnicę 200 mm. Mieszalnik ma dwa dolne otwory wysypowe. Pierwszy o wymiarach 300 mm x 200 mm, zawór sterowany pneumatycznie – brak siłownika. Drugi o wymiarach 200 mm x 150 mm, zawór otwierany ręcznie. W dolnej części ściany frontowej mieszalnik jest wyposażony w dwa przyłącza do pobierania próbek. Wymiary transportowe: D 3900 mm x S 1200 mm x W 2500 mm + napęd. Maszyna ostatnio pracowała w przemyśle spożywczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się