Go to Top

U2270-13 Używany stożkowy dozownik substancji sypkich o całkowitej pojemnosci 86 l

Numer urządzenia: U2270-13

Używany stożkowy dozownik substancji sypkich o całkowitej pojemnosci 86 l. Wewnetrzne wymiary leja zasypowego: średnica 535 mm x dlugość prostej linii sciany 225 mm. W części stożkowej: głębokość stożka 420 mm. Średnica otworu wysypowego 66 mm. Dozownik jest wyposażony w mieszadło ramowe napędzane przez przekładnię silnikiem el. 1.5 kW, 700 obr/min, 230/400V, 50 hz. Dalej, do otworu wysypowego, proszek jest przenoszony ślimakiem napędzanym przez przekładnię silnikiem el. 0.37 kW, 1370 obr/min, 230/400 V, 50 hz. Robocze obroty ślimaka do 38 obr/min. Otwór rozładunkowy jest wyposażony w pneumatycznie sterowany zawór. Otwór zasypowy ma średnicę 140 mm. Dozownik ma również zamontowany czujnik poziomu napełnienia. Podest pod zamontowanie mieszadła jest wykonany z plastiku i jest uszkodzony.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się