Go to Top

U2270-12 Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej o całkowitej pojemności 94 l

Numer urządzenia: U2270-12

Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej o całkowitej pojemności 94 l. Wewnętrzna średnica 500 mm x długość prostej linii ściany 480 mm. Dennica stożkowa, z centralnym otworem spustowym. Zbiornik jest wyposażony w ręcznie otwierany zawór spustowy. Górna pokrywa przykręcona, wyposażona w mieszadło trójłopatowe, napędzane przez przekładnię silnikiem elektrycznym o mocy 0.37 kW, 1370 obr/min, 230/400 V, 50 hz. Robocze obroty mieszadła 48,9 obr/min. Zbiornik jest zamontowany na przejezdnej ramie ze stali kwasoodpornej. Wymiary transportowe: D 70 cm x S 65 cm x W 150 cm. Ostatnio używany w produkcji spożywczej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się