Go to Top

U2270-11 Używany zbiornik mieszający w wykonaniu części kontaktowych ze stali kwasoodpornej o całkowitej pojemności 220 l

Numer urządzenia: U2270-11

Używany zbiornik mieszający w wykonaniu części kontaktowych ze stali kwasoodpornej o całkowitej pojemności 220 l. Zbiornik ma wewnętrzne wymiary: średnica 630 mm x głebokość 700 mm. Górne pokrywy przykręcane, z zamontowanymi dwoma mieszadłami:
– mieszadło łopatowe, wyposażone w trzy łopaty, napędzane przez przekładnię silnikiem ok 1.5 kw
– mieszadło propelerowe, napędzane bezpośrednio silnikiem 0.37 kW, 1350 obr/min, 220/380 V, 50 hz.
Zbiornik posiada również przyspawane do ściany bocznej mieszadło statyczne. Posiada również czujnik temperatury cieczy zamontowany na górnej klapie. Komora mieszania jest obłożona płaszczem grzewczym ze stali węglowej, wyposażonym w grzałkę elektryczną. Otwór rozładunkowy w dennicy, przy ścianie bocznej. Zbiornik jest wyposażony w pompę obiegową i panel sterowania. Maszyna jest zamontowana na przejezdnej ramie ze stali węglowej. Wymiary transportowe: D 130 cm x S 70 cm x W 180 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się