Go to Top

U2270-10 Używany przenośnik ślimakowy ze stali kwasoodpornej typ „U”

Numer urządzenia: U2270-10

Używany przenośnik ślimakowy ze stali kwasoodpornej typ „U”. Ślimak o średnicy 120 mm x robocza długość 250 cm. Ślimak jest zamontowany na przejezdnej ramie ze stali kwasoodpornej. Kąt unoszenia ok 60 stopni. Otwór zasypowy ma wymiary 125 mm x 250 mm. Lej zasypowy ma średnicę 50 cm. Ślimak jest napędzany przez przekładnię pasową silnikiem el. 1.5 kW, 1420 obr/min, 220/380 V, 50 hz. Robocze obroty ślimaka 86 obr/min. Wysyp ma średnicę 100 mm i znajduje się na wysokości 242 cm od powierzchni gruntu. Wymiary transportowe: D 160 cm x S 75 cm x W 300 cm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się