Go to Top

U2268-1 Używana jednostemplowa tabletkarka produkcji FETTE model E1 (Niemcy)

Numer urządzenia: U2268-1

Używana jednostemplowa tabletkarka produkcji FETTE model E1 (Niemcy). Maszyna może pracować z maksymalną siłą prasowania do 1.5 tony. Robocza prędkość regulowana w zakresie od 25 do 75 cykli na minutę (do 4500 tabletek na godz.). Napęd przez przekładnię pasową silnikiem elektrycznym 0.55 kW, 1400 obr/min, 220/380V, 50 hz. Maksymalna średnica tabletki do 16 mm. Maksymalny zasyp matrycy do 16 mm. Maszyna jest wyposażona w kwasoodporny lej zasypowy. W zestawie z maszyną jest następujące oprzyrządowanie:
– 6 mm – 1 matryca / 2 szt. stemple górne / 2 szt. stemple dolne.
– 7 mm – 1 matryca + 1 szt. stempel górny + 1 szt. stempel dolny (zainstalowane na maszynie) + 5 szt górnych stempli.
– 8 mm – 4 szt. stempli górnych / 1 szt. dolny stempel.
– 9 mm – 2 matryce / 5 szt. górnych stempli / 2 szt. dolnych stempli.
– 10 mm – 2 matryce / 3 szt. górnych stempli / 3 szt. dolnych stempli.
– 12 mm – 1 matryca / 2 szt. górne stemple / 3 szt. dolnych stempli.
Maszyna jest zamontowana na przejezdnej platformie. Posiada dokumentację techniczną. Stan roboczy.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się