Go to Top

U2267-2 Używany młynek perełkowy w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko (316Ti) produkcji Drais model Perl-mill PMC 12.5 TEX.

Numer urządzenia: U2267-2

Używany młynek perełkowy w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko (316Ti) produkcji Drais model Perl-mill PMC 12.5 TEX. Maszyna ma komorę mielenia o całkowitej pojemności 17.2 l i roboczej pojemności 12 l. Młyn jest wyposażony w rotor z pierścieniami z tworzywa. Robocze obroty do 1450 obr/min. Maszyna jest napędzana przez przekładnię pasową silnikiem elektrycznym o mocy 13.5 kW, 1500 obr/min, 400 V, 50 hz. Wykonanie Eex eIIT3. Młyn jest wyposażony w pompę podającą, filtr i szafę elektryczną. Posiada dokumentację techniczną producenta. Maszyna z roku 2002.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się