Go to Top

U2267-1 Używany mieszalnik lemieszowy ze stali kwasoodpornej produkcji Lodige (Niemcy) typ FKM 300D

Numer urządzenia: U2267-1

Używany mieszalnik lemieszowy ze stali kwasoodpornej produkcji Lodige (Niemcy) typ FKM 300D. Całkowita pojemność komory mieszania 300 l. Wewnetrzne wymiary komory mieszania: średnica 640 mm x 1000 mm długości. Górny otwór zasypowy o średnicy 250 mm, wyposażony w zawór otwierany pneumatycznie. Mieszalnik jest wyposażony w 6 lemieszy przykręcanych do wału. Wał jest napedzany przez przekładnię silnikiem elektrycznym 7.5 kW, 1450 obr/min, 380/420V, 50 hz. Robocze obroty wału 151 obr/min. Mieszalnik jest także wyposażony w mieszadło szybkoobrotowe (chopper) napedzane bezpośrednio silnikiem el. 5.5 kW, 2875/2900 obr/min, 230/400V, 50 hz. Centralny dolny wysyp ma wymiary: 155 mm x 110 mm i jest sterowany pneumatycznie. Komora mieszania posiada właz inspekcyjny z zamykaną klapą o wymiarach 520 mm x 330 mm. Maszyna jest wyposazona w panel sterowania. Posiada dokumentację techniczną producenta.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się