Go to Top

U2265-6 Używany przenośnik ślimakowy typu „U” produkcji Dania Industrial Department (Dania) typ 1832000

Numer urządzenia: U2265-6

Używany przenośnik ślimakowy typu „U” produkcji Dania Industrial Department (Dania) typ 1832000. Przenośnik jest wyposażony w ślimak o średnicy 170 mm i jest zamontowany na ramie ze stali kwasoodpornej pod kątem nachylenia około 60 stopni. Robocza długość przenoszenia 1650 mm. Wysokość unoszenia 1900 mm. Całkowita długość ślimaka 2100 mm. Ślimak jest napędzany silnikiem elektrycznym 1.5 kW, 1410 obr/min, 230/400V, 50 hz przez przekładnię. Robocze obroty ślimaka 25 obr/min. Zasyp ma wymiary: 245 mm x 165 mm, otwór rozładunkowy ma średnicę 170 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się