Go to Top

U2265-5 Używany mieszalnik ze stali kwasoodpornej o roboczej pojemności około 200 l

Numer urządzenia: U2265-5

Używany mieszalnik ze stali kwasoodpornej o roboczej pojemności około 200 l. Wewnętrzne wymiary komory mieszania: D 900 mm x S 510 mm x G 580 mm. Góra otwarta, wyposażona w zabezpieczającą kratownicę. Mieszalnik posiada pojedyńczy wał wyposażony w dwie przyspawane, przerywane wstęgi. Wał jest napędzany pasami przez przekładnię silnikiem elektrycznym 3.1/2.6 kW, 2900/1440 obr/min, 400 V, 50 hz. Wał pracuje z dwoma prędkościami obrotowymi. Rozładunek przez ręczny przechył kadzi. Maszyna jest zamontowana na czterech przejezdnych kołach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się

[recaptcha]