Go to Top

U2264-2 Używany pionowy zbiornik mieszający o całkowitej pojemności 3800 l i pojemności roboczej 3500 l

Numer urządzenia: U2264-2

Używany pionowy zbiornik mieszający o całkowitej pojemności 3800 l i pojemności roboczej 3500 l. Zbiornik ma wewnętrzną średnicę 1600 mm x długość prostej linii ściany 1780 mm. Dennica stożkowa, z centralnym otworem spustowym. Zbiornik ma ściany boczne i dennice obłożone wężownicą grzewczą i izolacją termiczną. Góra spawana, wyposażona we właz inspekcyjny o średnicy 400 mm i klapę. Zbiornik posiada centralnie zamontowane mieszadło ramowe, napędzane silnikiem elektrycznym o mocy 1.5 kW, 710 obr/min, 380 V, 50 hz, przez przekładnie. Mieszadło posiada dolne podparcie. Zbiornik jest zamontowany na czterech nogach ze stali kwasoodpornej. Ostatnio pracował w produkcji detergentów.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się