Go to Top

U2264-1 Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej o pojemności całkowitej 5600 l

Numer urządzenia: U2264-1

Używany pionowy zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej o pojemności całkowitej 5600 l. Zbiornik ma wewnętrzne wymiary: średnica 1895 mm x długość prostej linii ściany 1930 mm. Dennica stożkowa, z centralnym otworem spustowym, wyposażonym w zawór spustowy otwierany ręcznie. Ściany boczne i dennica są obłożone płaszczem grzewczym ze stali węglowej. Ściany boczne są dodatkowo obłożone izolacją termiczną. Zbiornik ma otwartą górę, gdzie jest zamontowane mieszadło ramowe napędzane przez przekładnię. Mieszadło jest wsparte od dołu. Brak silnika elektrycznego. Zbiornik jest zamontowany na czterech nogach ze stali węglowej. Ostatnio pracował w produkcji detergentów.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się